محل تبلیغات شما

1    نوشته ای از نوشته ها

مینویسم برای سبک شدن خودم یا که بخونی سبک بشی. وقتی مینویسم سنگینی ذهن ودلم میریزه تو نوشته هام  سنگینی حرفهای دلم با غم دلم با غصه هات همدیگررا جذب میکنن  یکی میشن سنگین میشن غرقمیشن نیست میشن    جاشون خالی میشه توی دلمتوی دلت  خنده هامون جاشون باز میشه سبکمیشن میان بالا خودشون رو نشون میدن  سبکیچه کیفی داره چه حالی داره  وقتی سبک باشیاز غصه وغم وقتی رها باشی از هر قید وبند وقتی خودت باشی خود خود خودت باشی . وقتیسینه ات سنگین نباشه وقتی نفست به شماره نباشه وقتی زانوهات خسته نباشه وقتیدستهات دیگه پینه بسته نباشه وقتی یه روز هم که شده هروقت دلت خواست بیدارشی هرکار خواستی انجام بدی پیش اونایی بری که دوستت دارن دوستشون داری بشینی پاشی.بخوای نخوای –باشی  نباشی  -بری بیایی –جواب به هیچکس پس ندی –خلاصه که میخوام سبک باشم خودم باشم  خود خود خودم باشم .

رضا ( تنها  )

11/9/92 

ساعت:14:50 

گفتگو با دل ،در شبی دلگیر

نیم منم شد سرگذشت

من همه اویم ، همه او

نوشته ,سبک ,باشی ,میشن ,نباشه ,دلم ,نباشه وقتی ,باشی از ,خود خود ,نوشته ای ,دلم با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چیز راجع به گوشواره مجله وبلاگی فارسی آنلاین بازی COD Doug's game parstewordcu تفریحات سالم 2 utsaliten تور فرانسه | سفر فرانسه | تور پاریس کارخانه رولند تولیدی مجسمه ، مجسمه فایبرگلاس، مجسمه پلی استر، مجسمه رزین وب مسافر مصطفی صفری