محل تبلیغات شما

دوستت دارم

دوستتدارم .گفتنش ،یک ثانیه هم طول نمیکشه ،اگه بخوای به زبون بیاریش ،اگه فکر نکنی کهچرا من ؟اگه فکر نکنی که کوچک میشی ،یک ثانیه وقت گذاشتن و یه حرف قشنگ زدن یکجمله خیلی خیلی کوتاه ولی بی اندازه بزرگ و موثرگفتن.جمله ای که اگه به زبون بیاد،اگه صاف وصادق وبی ریا گفته بشه اگه یاد بگیریم به کسی که دوستش داریم بگیم اگهخجالت نکشیم، میتونه کاری بکنه هیچ نیرویی قادر نیست تاثیر شگفت انگیز اون رابذاره ،هیچ شاخه گل و کادوی تولد و طلا و جواهری نمیتونه به اندازه این جمله سادهو کوتاه محبتت رو تو دل طرف مقابلت بندازه .

وقتی به کسی میگی دوستت دارم ،توی دلش توی فکرشوارد میشی تاثیرش اونقدره که به مرور زمان دیگه نمیتونه فکر جدایی و نبودن کنار همرو حتی توی خواب از ذهنش عبور بده .

وقتی کسی رو دوستش داری و بهش میگی که دوستتدارم انگار داری اسمت رو روی قلبش حک میکنی انگار داری چهره ات رو روی دل و ذهنش  حک میکنی این میشه که اگه بخواد هم نمیتونهفراموشت کنه .

یادمون باشه به اونایی که دوستشون داریم بگیم کهدوستشون داریم ،خجالت نکشیم وخست به خرج ندیم .دوستت دارم هامون رو صادق وساده بهزبون بیاریم وپاش بایستیم

این جمله با همه ی مختصر بودنش عظمت بسیاری داره،حرمت داره ،مسئو لیت داره ،پاش ایستادن داره .

مردباشیم پاش بایستیم ،مرد باشیم وبه زبون بیاریم  .

دوستت دارم

کسی که اینو ازت میشنوه

روتحساب میکنه  

هیچوقت به کسی به دروغ نگیم که دوستش داریم .

رضا (تنها)

گفتگو با دل ،در شبی دلگیر

نیم منم شد سرگذشت

من همه اویم ، همه او

,رو ,کسی ,دوستت ,جمله ,اگه ,    ,دوستت دارم ,به کسی ,به زبون ,کسی که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

highspecdili . Jessica's game arsanegu Jimmy's info راز خوشبختی (The Secret Of Happiness) شرکت صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز عمومی(مذهبی وعلمی و..) terhostbarno Angela's life